Kdo jsme:

Jan Audrlický

MUDr. Jan Audrlický

Lékař, terapeut

Email: jan@podkridly.com
Tel: 605 908 565

Více


lide-barbora

PhDr. Barbora Janečková, Ph.D.

Individuální terapeut a kouč

Email: barbora@podkridly.com
Tel: 777 206 525

Více


lide-ilona

Mgr. Ilona Peňásová

Psycholog, psychoterapeut

Email: ilona@podkridly.com
Tel: 728 344 853

Více


lide-petra

MUDr. Petra Petrovská

Dermatoložka zaměřená na celostní přístup a psychoterapii

Email: petra@podkridly.com
Tel: 724 057 644 / 724 024 464

Více


lide-veronika

PhDr. Veronika Pinkasová

Individuální terapeut, poradce

Email: veronika@podkridly.com
Tel.: 723 682 827

Více


Mgr. Jan Řezáč

Mgr. Jan Řezáč

Rolfterapeut - kurz Strukturální integrace CASI, SUR

Email: janr@podkridly.com
Tel.: 721 232 332

Více


veronika_sailerova

PhDr. Veronika Sailerová

Individuální terapeut, psycholog, kouč 

Email: veronikas@podkridly.com
Tel: 603 459 014

Více


sarkisova

Kateřina Sarkisova, DiS.

Individuální terapeut a poradce

Email: katka.sarkisova@seznam.cz
Tel: 777 261 147

Více


Petra Třešňáková

Petra Třešňáková

Individuální terapeut a poradce

Email: petrat@podkridly.com
Tel.: 777 589 161

Více


Ivana Vostárková

Mgr. Ivana Vostárková

Hlasový a mluvní pedagog, kouč, hlasový terapeut

Email: iva@podkridly.com
Tel: 603 969 939

Více


martin-lidé

Mgr. Martin Hofman

Psycholog, terapeut

Email: martin@podkridly.com
Tel: 604 27 08 94

Více


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PhDr. Ondřej Matějka, Ph.D.

Psychologické poradenství, psychoterapie

Email: ondrej.matejka@centrum.cz
Tel: 604 302 910

Více


Jana Teplanská

PhDr. Jana Teplanská

Výcvikový terapeut
Email: jana@podkridly.com
Tel. +420 777 027 358

Více